błyszczyki do ust opinie i recenzje


Błyszczyk Do Ust Color Sensational Creme Gloss

Błyszczyk do ust Maybelinne New York Color Sensational Creme Gloss


Błyszczyk Maybelinne posiada bardzo dobry aplikator, który nabiera odpowiednią ilość błyszczyka. Ładnie się rozprowadza i dość długo utrzymuje się na ustach. Kolory są bardzo ładne i każdy na pewno znajdzie odcień odpowiedni dla Siebie. Mi najbardziej przypadł do gustu błyszczyk do ust Maybelinne New York Color Sensational Creme Gloss o numerze 622, czyli nude pearl. Jest to kolor niesamowicie wyglądający na ustach.

Błyszczyk Do Ust Color Sensational Creme Gloss wystepuje w następujących kolorach:
560-red love
360-stellar berry
750-fire brown
122-lovely pearl
215-I love lilas
720-golden powder
105-cashmere rose
622-nude pearl
710-ivory beige
130-exquisite pink
630-coffe kiss
610-naked star
630-coffe kiss

cena: około 30 zł

 
Błyszczyk do ust Carmex Moisture Plus

Błyszczyk do ust Carmex Moisture Plus


Błyszczyk do ust Carmex Moisture Plus to ultranawilżający balsam zamknięty w smukłym, eleganckim i filigranowym sztyfcie. Błyszczyk do ust Carmex Moisture Plus dostępny jest w wersji bezbarwnej oraz lekko różowej.

Błyszczyk do ust Carmex Moisture Plus zawiera filtr SPF 15 i wiele dobroczynnych składników takich jak masło z awokado, czy olej kokosowy.

Błyszczyk do ust Carmex Moisture Plus posiada bardzo gładką i komfortową konsystencję, Carmex łatwo rozprowadza się na ustach i długo na nich pozostaje. Błyszczyk do ust Carmex Moisture Plus świetnie nawilża i natłuszcza, wygładza.

Poręczne opakowanie błyszczyku do ust Carmex Moisture Plus ułatwia precyzyjną aplikację i zmieści się w każdej kieszeni. Do tego błyszczyk do ust Carmex Moisture Plus wygląda elegancko,trochę jak pomadka.

cena: około 10 zł

 
Poprzednia strona