cienie revlon colorstay


Poczwórne cienie do powiek Revlon ColorStay 12 Hour Eye Shadow


Cienie do powiek Revlon Cienie Revlon Colorstay 12 Hour Eye Shadow wyglądają świeżo nawet do dwunastu godzin. Formuła Colorstay sprawia, że cienie nie kruszą się, nie zbierają się w załamaniach powiek i nie bledną.

Mikro pigmenty zapewniają jedwabisty, nasycony kolor poczwórnym cieniom Revlon Colorstay.

Drobne pigmenty koloru są osłonięte cząsteczkami akrylu i silikonu. Dzięki temu cienie rozprowadzają się gładko niczym jedwab. Po nałożeniu na powiekę silikon ulatnia się pozostawiając jedynie aksamitne pigmenty. Polimery akrylu wiążą kolor z naskórkiem i ten proces zapewnia wyjątkową trwałość cieni Revlon.

Pozostałe składniki, takie jak nylon i olejki mineralne sprawiają, że konsystencja cieni jest jedwabista, delikatna, elastyczna.

Kremowa konsystencja cieni Revlon Colorstay umożliwia łatwą aplikację oraz łączenie różnych odcieni co pozwala wykreować niepowtarzalny makijaż na każdą okazje.

Makijaż przez cały dzień wygląda świeżo tak jakby został zrobiony przed chwilą.

Ekskluzywne opakowanie cieni Revlon Colorstay sprawia, że są one ozdobą każdej damskiej torebki.

4 harmonijnie dobrane odcienie cieni Revlon Colorstay zapewniają perfekcyjny makijaż oczu. Ciemne kolory podkreślają i korygują kształt oka, natomiast jaśniejsze rozświetlają spojrzenie i dodają oczom blasku.

W zestawie znajdują się 2 aplikatory: jeden do nakładania cieni na cała powiekę, drugi do konturowania.

Przy użyciu cieni Revlon Colorstay 12 Hour makijaż przez cały dzień wygląda świeżo - jakby został zrobiony przed chwilą . Nie ma potrzeby poprawiania oka w ciągu dnia.

Niewątpliwie ogromną zaletą cieni Revlon Colorstay 12 Hour Eye Shadow jest ich szeroka paleta kolorystyczna oraz fakt, że firma Revlon stale ją rozbudowuje o nowe, piękne zestawy cieni.


Dostępne zestawy kolorów cieni Revlon Colorstay:

Cienie do powiek Revlon Colorstay


Cena cieni Revlon Colorstay wacha się od 45 zł do 55 zł.