makijaż wieczorowy - jak się umalować na wieczór

Makijaż wieczorowy

Makijaż wieczorowy - poradnik


Makijaż wieczorowy powinien być wykonany w dość mocnych kolorach z wyraźnie zaznaczoną linią oka ponieważ sztuczne oświetlenie wieczorem pochłania barwy.

Tak więc aby wykonać makijaż wieczorowy wybierajmy niezbyt jasne podkłady oraz intensywne kolory cieni do powiek. Przy makijażu wieczorowym dobrze prezentują się mocniej wytuszowane rzęsy, które na specjalne okazje możemy dokleić. Policzki bardzo efektowne wyglądają jak są podkreślone różem lub refleksami z drobinkami złota, brokatu.

Makijaż wieczorowy stanowi świetną okazję, do zabawy kolorami, cieniami do powiek, jak i wszelkiego rodzaju trikami, które sprawią że będziemy błyszczały na wieczornym wyjściu. Do plusów makijażu wieczorowego z pewnością należy dowolność jego wykonania, która zależy tylko od charakteru imprezy, swoich własnych pomysłów i upodobań.

Pamiętajmy, że odpowiednie przygotowanie skóry przed nałożeniem makijażu wieczorowego jest tak samo ważne dla jego trwałości i estetyki, jak rodzaj i jakość zastosowanych kosmetyków.

Makijaż wieczorowy zawsze musi współgrać z fryzurą i ubiorem.

Makijaż wieczorowy - smokey eye Jak wykonać makijaż idealny