tusz do rzęs Max Factor 2000 Calorie


Tusz do rzęs Max Factor 2000 Calorie Mascara Dramatic Look


Tusz Max Factor Tusz do rzęs Max Factor 2000 Calorie Mascara Dramatic Look to super pogrubiający tusz, dzięki któremu rzęsy stają się grubsze nawet o 300%. Nigdy więcej cienkich i nieatrakcyjnych rzęs, sprawdź tusz do rzęs Max Factor 2000 Calorie Mascara Dramatic Look!

Tusz do rzęs Max Factor 2000 Calorie Mascara Dramatic Look zawiera specjalnie dobrane polimery, które odżywiają i wzmacniają rzęsy, zapobiegają kruszeniu się tuszu, jednocześnie czyniąc rzęsy elastycznymi.

Jednym z podstawowych składników tuszu do rzęs Max Factor 2000 Calorie Mascara Dramatic Look są naturalne woski, odporne na działanie wysokich temperatur. Dzięki nim nie musisz obawiać się o swój wygląd nawet w najgorętsze dni.

Doskonale zaprojektowana szczoteczka tuszu do rzęs Max Factor 2000 Calorie Mascara Dramatic Look pozwala na zaaplikowanie zawsze odpowiedniej ilości tuszu i osiągnięcia pożądanego efektu.

Tusz do rzęs Max Factor 2000 Calorie Mascara Dramatic Look jest bezzapachowy, hipoalergiczny, dopuszczony do stosowania przez osoby noszące szkła kontaktowe.

Tusz do rzęs Max Factor 2000 Calorie Mascara Dramatic Look zdobył tytuł BESTSELLER ROKU 2001 w konkursie organizowanym przez miesięcznik Twój STYL.

Trwałość tuszu do rzęs Max Factor 2000 Calorie Mascara Dramatic Look przy codziennym malowaniu rzęs wynosi około pół roku.

Tusz do rzęs Max Factor 2000 Calorie Mascara Dramatic Look maluje dość dokładnie nie sklejajac przy tym rzęs. Ładnie pogrubia i wydłuża rzęsy, a do tego Tusz do rzęs Max Factor 2000 Calorie Mascara Dramatic Look cechuje sie trwałością i tym, że się nie kruszy.

Chcąc uzyskać mocniejszy makijaż wieczorowy oka należy tusz do rzęs Max Factor 2000 Calorie Mascara Dramatic Look nałożyć dwukrotnie na rzęsy.

Tusz do rzęs Max Factor 2000 Calorie Mascara Dramatic Look dostepny jest w czarnym, brązowym i granatowym kolorze.

Tusz do rzęs Max Factor 2000 Calorie Mascara Dramatic Look można kupić za około 25 zł w prawie każdej drogerii.

Tusz Max Factor Mascara Max Factor