max factor creme puff

Creme Puff Max Factor

Max Factor Creme Puff puder w kompakcie 2 w 1 transparentny


Puder Max Factor creme Puff łączy w sobie podwójne właściwości podkładu w kremie i sypkiego pudru. Ten kompaktowy puder jakim jest Creme Puff firmy Max Factor wystarczy raz nałożyć a zapewni matowy wygląd na cały dzień. Jest odpowiedni dla każdego rodzaju skóry.

Max Factor Creme Puff puder w kompakcie 2 w 1 transparentny posiada filtry przeciwsłoneczne, które zabezpieczają skórę przed szkodliwym wpływem promieni słonecznych zarówno latem jak i zimą.

Puder kompaktowy Max Factor Creme Puff jest to kosmetyk, który sprawdził się nawet na mojej dość przetłuszczającej się w strefie T twarzy. Wygląda bardzo naturalnie i do tego ten spokój przez prawie cały dzień. Puder ten polecam zarówno do nakładania bezpośrednio na twarz jak i do wykończenia makijażu.

W pudełeczku z pudrem znajduje się bardzo miła w dotyku gąbeczka ułatwiająca aplikację. Należy pamietać aby jak najdłużej cieszyć się pudrem należy gąbeczkę zawsze odkładać na załączoną w pudełku folijkę, nigdy bezpośrednio na puder.

Ten puder kompaktowy Max Factora ma bardzo przyjemny zapach, który jest delikatnie wyczuwalny zaraz po nałożeniu na twarz.

Cena kompaktowego pudru Max Factor Creme Puff jest adekwatna co do jakości produktu. Wydając około 30 złotych mamy naprawdę bardzo dobrej jakości puder w kosmetyczce.


Matujący puder Max Factor Puder w kamieniu Max Factor
Bardzo dobry puder matujący