odmień swój wygląd - stań się piękna i pewna siebie


Odmień Swój wygląd

Może Ty też czujesz potrzebę odmiany wyglądu?


Wiele kobiet oglądając metamorfozy innych osób, zaczyna odczuwać potrzebę odmiany swojego wyglądu a także stylu. Jeśli znudził Ci się twój styl lub po prostu źle się w nim czujesz, czas na metamorfozę. Ale czy odrazu gdy poczujemy taki impuls musimy szukać specjalisty od wizerunku, co niestety też wiąże się z dodatkowymi kosztami, czy możemy taką metamorfozę przeprowadzić samodzielnie zmieniając swój image?

Oczywiście, że możemy wziąść sprawy z odmianą wyglądu w swoje ręce! Bo któż lepiej od nas samych wie co lubimy i w czym czujemy się najlepiej. Pierwszym krokiem jest to, że musimy sobie uświadomić dlaczego pragnę odmienić siebie i tym samym, co pragniesz odmienić. Być może nie ma potrzeby od razu pozbywania się wszystkich ciuchów, a wystarczy jedynie drobny szczegół, który dodamy lub na przykład zmienimy fryzurę i to już będzie odmieniało nasz wygląd.

Aby ładnie wyglądać, trzeba się przede wszystkim dobrze czuć we własnej skórze. Podobnie jest z ubraniami, aby ładnie się prezentowały muszą sprawiać, że poczujemy się komfortowo i wcale nie muszą być to ciuchy z najnowszych kolekcji.

Styl naszego ubioru, czyli naszej drugiej skóry powinien być dopasowany do posiadanego charakteru. Dziewczyny o spokojnym uosobieniu i skromnym charakterze powinny szukać ubrań jak najbardziej odpowiednich do posiadanych cech aby wyglądać naturalnie i twarzowo. Taka osoba będzie się czuła źle w krzykliwych tonacjach i wyzywających kreacjach.

Kolejnym krokiem zbliżającym do odmiany wyglądu jest przygotowanie, z pomocą różnych katalogów mody, programów o odmianie wyglądu, listy rzeczy, które wykorzystamy do odmiany stylu. Na początek warto odmianę wyglądu zacząć od różnych dodatków, czyli biżuterii, torebek, bucików.

Jeżeli chcemy przejść kompletną metamorfozę to wizyta u kosmetyczki, stylistki, wizażystki lub fryzjera będzie znacząca dla efektu końcowego odmiany wyglądu i stylu.

Odpowiednio wykonany makijaż stanowi duży krok do odmiany Twojego wyglądu:


Odmień Swój wygląd Odmień Swój wygląd

Warto jest znaleźć sobie jakąś osobę jako wzorzec stylu i starać się ją naśladować. Wtedy wystarczy wędrówka po sklepach w poszukiwaniu podobnych ubrań i innych dodatków do tych, które ta osoba nosi.

Fajnie jest mieć taki swój własny znak rozpoznawczy, taką własną prywatną markę charakteryzującą się tylko i wyłącznie z nami. Może to być charakterystyczna fryzura, kolor włosów, wybrane kroje ubrań czy sposób wykonania makijażu.

I tak oto jesteśmy coraz bliżej do wykonania odmiany wyglądu. Wiedząc już co wykorzystamy do odmiany wyglądu możemy się udać na zakupy, do kosmetyczki, do fryzjera. Odmiana wyglądu nie musi od razu kończyć się wydaniem sporej sumy pieniędzy. Można zacząć powoli ale sukcesywnie zbierać potrzebne ubrania i dodatki do odmiany wyglądu.

Wiele sklepów bardzo często oferuje duże obniżki cen na swoje towary, to jest najlepszy czas na zakupy. Natomiast osoby, umiejące samodzielnie szyć mogą tutaj poszaleć robiąc przeróbki lub szyjąc wymyślone przez siebie kreacje. Takie ubrania będą oryginalne i do tego charakterystyczne tylko i wyłącznie dla danej osoby.

Mam nadzieję, że ten artykuł rozwiał Twoje obawy jakie miałaś przed odmianą swojego wyglądu i teraz szybciutko przejżysz się w lustrze i postanowisz co możesz odmienić w swoim wyglądzie aby poczuć się pięknie i atrakcyjnie. Życzę wszystkim dużo zadowolenia z odmiany wyglądu i dużo optymizmu na codzień, który jest największą ozdobą każdej kobiety!

Przykładowe odmiany wyglądu za pomocą zmiany fryzury:


Odmień Swój wygląd Odmień Swój wygląd
Odmień Swój wygląd Odmień Swój wygląd