peeling do ciała Joanna czyli owocowe szaleństwo


Owocowy Peeling Myjący firmy Joanna


Peeling Joanna Peeling myjący firmy Joanna posiada bardzo przyjemny, intensywny owocowy zapach, a do tego doskonale wygładza i odświeża ciało. Specjalnie dobrana receptura peelingu zawiera nawilżający ekstrakt owocowy oraz drobinki ścierające, które usuwają zanieczyszczenia i martwe komórki naskórka. Dzięki nim skóra staje się gładsza i milsza w dotyku, oczyszczona i odświeżona, a także przyjemnie pachnąca.

Peeling owocowy Joanna można kupić w przezroczystej buteleczce o pojemności 100 ml za około 5 zł w siedmiu owocowych wersjach - kiwi, pomarańcza, truskawka, porzeczka, grapefruit, gruszka i żurawina.

Peeling Joanny wyglądem przypomina prawdziwy mus z owoców - ma piękny kolor i nawet charakterystyczne dla zmiksowanych owoców drobinki. Jest bardzo wydajny, wystarczy odrobina produktu, aby umyć całe ciało.

Zapach soczystych owoców zawsze wprawia w wspaniały nastrój, zapewniając doskonałe samopoczucie każdego dnia!

Owocowe peelingi z firmy Joanna są naprawdę fantastyczne, bardzo delikatne i przyjemne w użyciu. Nie dość, że ślicznie pachną, to jeszcze świetnie oczyszczają i nawilżają. Niewielkim minusem może być rozmiar opakowania, które dość szybko się zużywa, ale za to te małe poręczne buteleczki o pojemności 100 ml rewelacyjnie się sprawdzą w podróży.


Dlaczego warto robić peeling i jak często można go wykonywać?


Peeling owocowy pachnący czarną porzeczką Peeling Joanna Peeling Joanna Peeling Joanna
Podstawowym zabiegiem pielęgnacyjnym każdej skóry wykonywanym w domowym zaciszu, powinno być regularne złuszczanie naskórka (peeling). Zabieg ten sprawi, że skóra stanie się miękka, delikatna oraz będzie lepiej chłonęła substancje odżywcze zawarte w kremach i balsamach do ciała.

Peelingi nie tylko wygładzają ciało, usuwając martwy naskórek, ale również dają uczucie świeżości i czystości, bo głęboko oczyszczają pory. Ponadto przywracają skórze ładny koloryt. Wmasowywanie peelingu pobudza krążenie w naczyniach krwionośnych, poprawia dotlenienie każdej komórki.

Owocowe peelingi Joanna Peelingi ułatwiają także uzyskanie równomiernej sztucznej opalenizny, bo na wygładzonym ciele łatwiej rozsmarować samoopalacz, tak by nie powstały plamy i smugi.

Peeling do ciała stosuje się na wilgotną skórę. Po wmasowaniu trzeba peeling dokładnie i obficie spłukać z ciała. Usunięcie złuszczających drobinek wymaga bowiem staranności i dużo większej ilości wody niż pozbycie się piany na przykład z żelu pod prysznic.

Peeling najlepiej stosować dwa razy w tygodniu, a po jego użyciu dokładnie nasmarować ciało balsamem.

Peeling Joanna dostępny jest z dodatkiem kilku soczystych owoców:

Peeling Joanna z truskawką
Peeling Joanna z kiwi
Peeling Joanna z pomarańczą
Peeling Joanna z czarną porzeczką
Peeling Joanna z grejpfrutem
Peeling Joanna z żurawiną
Peeling Joanna z gruszką

Peeling myjący Joanna można kupić także w większym, nowym opakowaniu w równie korzystnej cenie. Peelingi Joanna to naprawdę dobry i niedrogi kosmetyk.