palety do makijażu - najlepsze palety do makijażu, które warto mieć


Palety do makijażu

Kosmetyki do makijażu - palety do makijażu


Wiele z nas marzy o wielkiej palecie do makijażu, gdzie byłyby wszystkie możliwe kolory i odcienie.

Zaletą posiadania pelety do makijażu jest to, że w jednym pudełku mamy fachowo zestawione kolory cieni do powiek, błyszczyków, kredek do oczu, róży, eyelinerów. Dzięki takiemu zestawieniu w różnych gamach kolorystycznych możesz wykonać jaki tylko chcesz makijaż oczu, pomalujesz kości policzkowe, usta a także zrobisz efektowny makijaż na każdą okazję i porę dnia.

Wybierając najlepszą dla Siebie paletę do makijażu powinnaś zwrócić uwagę na ulubione kolory jakimi będziesz się malować, ponieważ w dużych paletach do makijażu kostki z cieniami, czy różami są niestety małe, więc jeśli zależy ci na konkretnych kolorach, wybierz mniejszą paletę – wtedy taka paleta do makijażu będzie służyła do wykonywania ulubionego makijażu znacznie dłużej.

Możesz także samodzielnie skomponować paletę do makijażu, kupując w drogeriach pojedyncze cienie do powiek i dowolnie je zestawiać. Potrzebna będzie jedynie paleta z wymienialnymi kostkami. Nie tylko cienie do oczu czy pudry nadają się do samodzielnego układania palety barw.

Samodzielnie możesz skompletować także palętę do makijażu ust. Potrzebna będzie plastikowa paleta i kasetka z przegródkami, no i oczywiście w ulubionych kolorach pomadki i błyszczyki.

Paleta do makijażu jest dobrym rozwiązaniem dla osób mających niezbyt dużo miejsca na swoje kosmetyki, a lubią jak wszystko ma swoje miejsce. Natomiast jeżeli jesteś osobą, u której prawie każdy kosmetyk pochodzi z innej firmy i jest po prostu niezastąpiony, paleta do makijażu z jednej firmy może się okazać niepotrzebna.

Paleta do makijażu Sephora

Paleta do makijażu Sephora


Ta największa paleta do makijażu Sephora zawiera 98 kolorów cieni do powiek, 70 błyszczyków, 5 kredek, 6 eyelinerów, mini tusz do rzęs i 3 róże do policzków.

Producenta palety zapewnia, że można nią wykonać aż 50.000 różnych makijaży! W palecie do makijażu Sephora znajdują się także najpotrzebniejsze pędzelki.

Paleta do makijażu Sephorak cena: około 200 zł

 
Paleta do makijażu Bobbi Brown

Paleta podkładów do twarzy Bobbi Brown


Siedemnaście odcieni podkładów, dziewięć odcieni prasowanego korektora, a kremowego dwanaście - tyle mieści w sobie najnowsza paleta do makijażu od Bobbi Brown.

W palecie podkładów do twarzy Bobbi Brown znajdują się spodki, w których możemy dowolnie mieszać kolory kosmetyków, aby uzyskać nowe tony. Produkty z palety podkładów do twarzy Bobbi Brown idealnie się ze sobą łączą.

Paleta podkładów do twarzy Bobbi Brown cena: około 160 funtów

 
Paleta do makijażu Sleek

Sleek Storm i-Divine paleta 12 cieni mineralnych


Paleta Sleek Storm i-Divine zawiera 9 cieni perłowych oraz 3 matowe.

Cienie z palety Sleek Storm i-Divine są łatwe w aplikacji i długo się utrzymują na powiece.

Paleta Sleek Storm i-Divine zapakowana jest w eleganckie i podręczne opakowanie wraz z dużym lusterkiem i podwójnym aplikatorem.

Sleek Storm i-Divine paleta 12 cieni mineralnych cena: około 30 zł

 
Paleta do makijażu Ruby Rose

Ruby Rose - paleta do makijażu


Cienie do powiek z palety Ruby Rose mają bardzo fajną konsystencję, żywe kolory, bez problemu się rozprowadzają i do tego utrzymują się na powiece prawie przez cały dzień. Róże mają też bardzo ładne kolory, troszkę się kruszą przy nabieraniu na pędzelek, ale poza tym też są dobre. Co do pudru - odcień jest raczej uniwersalny transparentny.

Cena palety do makijażu Ruby Rose jest adekwatna co do jakości. Paleta Ryuby Rose przy posiadanym zestawieniu kolorów pozwala na wykonanie wielu unikalnych kombinacji makijażu.

Ruby Rose - paleta do makijażu cena: około 24 zł