perfumy gucci rush


Perfumy damskie Gucci Rush


Gucci Rush Gucci Rush
Gucci Rush to wspaniały aromat, jaki wydobyto z tysięcy kwiatów i zapakowano w nasycony czerwienią flakon - pudełko. Gucci Rush to emocje, seksualność, to oryginalna propozycja na dzień i wieczór.

Gucci Rush to zapach dla niepokornych i śmiałych kobiet. Awangardowy blok flakonu kryje kryje orientalny, ciepły i seksowny zapach. Rozgrzewa i energetyzuje.

Gucci Rush to zdobywca 3 statuetek FiFi Award (najbardziej prestiżowych nagród w branży perfumeryjnej). Pikantna, fascynująca, bardzo dynamiczna kompozycja dla nowoczesnych kobiet.

Nuta bazowa: wanilia, jawajska paczula, wetyweria
Nuta łącząca: jaśmin z Madrasu, róża damasceńska
Nuta zmysłu: gardenia kalifornijska, frezja, ziarno kolendry


Perfumy damskie Gucci Rush 2


Gucci Rush2 Gucci Rush2
Po sukcesie Rush, Gucci wprowadza nową lżejszą wersję Rush 2. Gucci Rush 2, to promieniujący, kuszący zapach. Uzależnia swoją lekkością i świeżością. Zapach pobudzający, erotyczny, a zarazam niewinny i powabny. Jest pełen cudownych sprzeczności.

Gucci Rush 2 to zapach kobiety, która powala na kolana wszystkich mężczyzn w otoczeniu. Gdziekolwiek się pojawi, nie może pozostać niezauważona. Wspaniały aromat narcyza i róży miesza się z nutą konwalii, frezji i zmysłowej gardeni. Czarna porzeczka, piżmo i mech dębu nadają wszystkiemu głęboki, wibrujący i niezwykle seksowny wyraz.


Gucci Rush 2 Skład perfum Gucci Rush 2:

nuty głowy: narcyz, konwalia, palmowe drzewo
nuty serca: frezja, róża, gardenia
nuty podstawy: czarna porzeczka, piżmo, liście dębu