perfumy Lancome


Perfumy damskie Lancome La Vie Est Belle


Lancome la vie est belle Nazwa perfum La vie est belle oznacza - Życie jest piękne.

Perfumy mają lekko słodki, bardzo przyjemny i delikatny zapach. Do tego Lancome la vie est belle są bardzo trwałe. Pieknie się zmieniają w ciągu dnia. Ja najbardziej lubię je pod koniec dnia, są wówczas przepiękne.

Perumy La Vie Est Belle to symbol nowoczesnej, szczęśliwej i wolnej kobiety.

Flakonik jest bardzo oryginalny, elegancki, ozdobiony wstążką z organzy w kolorze szarym. Na pewno buteleczka tych perfum jak i sam zapach są luksusowe.

Przy powstawaniu nowego zapachu Lancome La Vie Est Belle po raz pierwszy w historii tej firmy uczestniczyło, aż trzech najsłynniejszych francuskich twórców zapachów - Olivier Polge, Dominique Ropion i Anne Flipo, którzy połączyli swoje umiejętności i przy użyciu zaledwie 63 składników opracowali formułę odzwierciedlającą kobietę XXI wieku.


 

Perfumy damskie La Vie Est Belle


La Vie Est Belle to zapach wyrafinowany, szykowny a zarazem delikatny. Przeznaczony dla kobiety świadomej swojej wartości i atrakcyjności , odważnej a zarazem pewnej siebie jak również szczęśliwej , która zaraża tym szczęściem otoczenie.

Skład perfum Lancome La Vie Est Belle:

nuty głowy: czarna porzeczka, gruszka
nuty serca: irys, kwiat pomarańczy, jaśmin
nuty podstawy: bób Tonka, pralinki, paczula, wanilia

La vie est belle Perfumy Lancome
Prawie przez trzy lata trwały prace nad tworzeniem zapachu Lancome La Vie Est Belle. Głównym składnikiem zapachu Lancome jest irys, otoczony w sercu kwiatem pomarańczy i jaśminem. La vie est belle otwiera się soczystymi owocami czarnej porzeczki oraz gruszki, a jej bazę stanowi ciepła i lekko pudrowa mieszanka paczuli, fasoli tonki z wanilią i praliną. Lancome La vie est belle jest idealny do noszenia zarówno w dzień, jak i w nocy przez kobiety umiejące korzystać w pełni z życia i doceniające codzienne drobne przyjemności.

La vie est belle Lancome