loreal true match

Podkład Loreal TRUE MATCH

Podkład dopasowujący się do koloru skóry L'Oreal TRUE MATCH


Niezwykle delikatna konsystencja podkładu L'Oreal True Match wspaniale wnika w skórę. Pigmenty wchodzące w skład podkładu L'Oreal True Match zostały otoczone warstwą fluoru. Fluor nie absorbuje wody ani tłuszczu, dzięki czemu skóra się nie przetłuszcza.

Dodatkowo formuła podkładu zawiera glicerol, znany ze swych właściwości nawilżających. Podkład L'Oreal True Match zapewnia idealne pokrycie skóry, rozprowadza się równomiernie oraz doskonale kryje wszelkie niedoskonałości.

Nie tworzy efektu maski - jego konsystencja za sprawą drobnych cząsteczek wtapia się w skórę i perfekcyjnie do niej dopasowuje.

Podkład Loreal True Match zaskoczył mnie bardzo pozytywnie. Zakupiłam go bez przekonania, natomiast okazała się bardzo leciutkim, ładnie kryjącym podkładem. Minusem jednak jest to, że po pewnym czasie buzia zaczyna nieco błyszczeć i wymaga przypudrowania lub użycia bibułek matujących.

Buzia po nałożeniu podkładu Loreal True Match nabiera takiego bardzo świeżego wyglądu i wszelkie oznaki zmęczenia stają się niewidoczne. Doskonale także ten podkład stapia się ze skórą tworząc jednolity koloryt zarówno szyi jak i twarzy.

Wygodna buteleczka z pompką, w której został zamkniety podkład Loreal True Match ułatwia higieniczną aplikację i pozwala na zużycie podkładu do ostatniej kropli.

Cena podkładu Loreal True Match jest dość przystępna a trafiając na promocję w drogerii można go kupić za naprawdę niewiele.