rimmel match perfection

Podkład Rimmel

Rimmel Match Perfection - podkład, który idealnie dopasowuje się do cery


Podkład Rimmel Match Perfection pozostaje nienaruszony na skórze przez około szesnaście godzin. Jest to podkład bardzo lekki oraz beztłuszczowy co powoduje, że jego nakładanie nie sprawia żadnego kłopotu.

Podkład Rimmel Match Perfection zamknięty jest w nowoczesnej szklanej buteleczce z wygodnym w użyciu aplikatorem, który umożliwa precyzyjne dozowanie kosmetyku. Opalizujący niebieski kolor elementów butelki oraz grafiki nawiązuje do zawartch w podkładzie szafirowych pigmentów.

Podkład Rimmel Match Perfection jest dostępny w pięciu kolorach: Podkład Rimmel Match Perfection

Makijaż wykonany Podkładem Rimmel Match Perfection można nosić praktycznie przez cały dzień, bez konieczności robienia poprawek. Do tego ten innowacyjny podkład został wzbogacony o filtr SPF 15.

Nowy podkład Match Perfection marki Rimmel idealnie adaptuje się do koloru cery oraz imituje strukturę skóry, dzięki czemu cera wygląda świeżo, nieskazitelnie i naturalnie przez cały dzień.

Podkład Rimmel Match Perfection zawdzięcza swoje działanie trzem innowacyjnym składnikom zawartym w swojej formule:

Technologia Smart-Tone - imituje strukturę skóry oraz jej karnację, dzięki czemu cera jest nieskazitelna. Zawiera ona barwniki wzbogacone kwasami aminowymi, które harmonijnie współgrają ze składnikami powierzchni skóry, które stanowią w głównej mierze białka, duże i złożone cząstki zawierające łańcuchy kwasów aminowych. To nie tylko pozwala uzyskać lepszą przyczepność 
i jednorodność lecz także bardziej naturalny kolor i efekt końcowy.

Niebiesko-szafirowe pigmenty - zapewniają bardziej precyzyjny i świeży kolor, dzięki swojej strukturze podczas ekspozycji na światło. Pył szafirowy, posiada drobnoziarnistą postać szafiru, przeźroczystobłękitnego kamiena. Technicznie rzecz biorąc jest to korund lub inaczej skrystalizowany tlenek aluminium o sześciokątnej strukturze dającej w świetle jednorodny, błękitny i świeży połysk. Przeciwdziała to pojawianiu się na skórze matowego, żółto-pomarańczowego koloru.

Kompleks Oxygenating - pozwala oddychać skórze, dzięki czemu jest ona bardziej promienna, a naturalny kolor utrzymuje się na niej dłużej. Podkład ma lekką konsystencję, i przez to nie blokuje cząstkom powietrza dotarcia do skóry. Dodatkowo kompleks wzmocniony jest antyoksydantami: sokiem z jagody acai, granatu oraz winogron.

Efektem tak skomponowanej formuły jest podkład z niezwykłą zdolnością dopasowania się do koloru 
i struktury skóry. Synergia pyłu szafirowego, pudrów o strukturze sferycznej oraz barwników wzbogaconych kwasami aminowymi pozwala uzyskać świeży kolor, który jest zarazem pełen życia i nie przytłacza naturalnego wyrazu skóry.

Podkład Rimmel Match Perfection nie zatyka porów i pozwala skórze oddychać. Idealnie nadaje się nawet do skóry ze skłonnością do przetłuszczania się. Niezbyt dokładnie przykrywa większe niedoskonałości na skórze ale można sobie pomóc nakładając odrobinę korektora na samą zmianę. Skóra bardzo długo się nie błyszczy a twarz wygląda bardzo naturalnie. Podkład Rimmel Match Perfection nie robi smug oraz nie brudzi ubrań.

Kupując podkład Rimmel Match Perfection nie miałam 100% przekonania do tego produktu ale jestem bardzo pozytywnie zaskoczona. Zachwycił mnie już przy pierwszym użyciu - zarówno jego konsystencja jak i brak reakcji alergicznej na mojej skórze, co niestety zdarzało mi się przy podkładach z innych firm. Podkład Rimmel Match Perfection sprawia, że pory stają się praktycznie niewidoczne a dodatkowo jeżeli makijaż zostanie wykończony pudrem sypkim twarz wygląda fantastycznie i bardzo naturalnie.

Zapach podkładu Rimmel Match Perfection według mnie jest on bardzo delikatny, prawie niewyczuwalny.

Jeżeli chodzi o cenę podkładu Rimmel Match Perfection to w drogeriach wacha się ona od 28 zł do 40 zł za buteleczkę o pojemności 30 ml.