tusz do rzęs Bourjois


Tusz do rzęs Bourjois Mascara Volume Glamour


Tusz Bourjois Bourjois Mascara Volume Glamour jest to bardzo fajnie pogrubiający tusz do rzęs, który dodaje w sposób widoczny objętości każdym rzęsom, tak jak zapewnia producent, tak jest w rzeczywistości - tusz ten daje nawet dwukrotne pogrubienie!

Dodatkowo tusz do rzęs Bourjois Mascara Volume Glamour posiada w swoim składzie witaminę B, przez co zapewnia rzęsom zdrowy i efektowny wygląd.

Tusz do rzęs Bourjois Mascara Volume Glamour jest testowany oftalmologicznie.

Gęsta szczoteczka bardzo dobrze rozprowadza tusz na rzęsach, nie sklejając ich.

Tusz do rzęs Bourjois Mascara Volume Glamour posiada same zalety - wydłuża rzęsy, pogrubia je, delikatnie podkręca, nie skleja rzęs, trzyma się cały dzień.

Pomimo, że tusz do rzęs Bourjois Mascara Volume Glamour nie jest nowością to jego popularność nie słabnie. Wręcz zwolenników tej mascary przybywa z każdym dniem.

Buteleczka tuszu jest bardzo fajnie wyprofilowana, wygląda kobieco, zgrabnie i elegancko.

Bourjois tusz Volume Tusz Bourjois

Tusz Bourjois należy do grupy kilku ulubionych kosmetyków, do których często wracam. Dzięki tuszowi Bourjois rzęsy stają się zdecydowanie dłuższe, grubsze i nawet przy długotrwałym użytkowaniu - nie kruszy się.

Sądziłam, że jak zakupię inny, znacznie droższy tusz to zrezygnuję z tuszu Bourjois, ale jak narazie tylko utwierdzam się za każdym razem, że jest to najlepszy tusz dostępny na rynku.

cena: około 20 zł

Tusz Volume Glamour Bourjois Mascara Bourjois