tusz do rzęs Maybelline the Colossal


Tusz do rzęs Maybelline the Colossal Volume Express


Maybelline the Colossal Volume Express Żel, który zawiera w swojej formule tusz do rzęs Maybelline the Colossal Volume Express w sposób widoczny powiększa objętość rzęs.

Szczoteczka tuszu Maybelline the Colossal Volume Express, która jest wielopoziomowa precyzyjnie rozczesuje rzęsy i sprawia, że rzęsy mają pożądany kształt.

Żaden inny tusz, maskara nie są w stanie osiagnąć takiego efektu jak Maybelline the Colossal Volume Express - tusz ten daje aż dziewięciokrotnie większą objętość rzęs.

Formuła tuszu do rzęs Maybelline the Colossal Volume Express pogrubia rzęsy bez pozostawiania grudek. Tusz jest trwały i nie kruszy się.

Szczoteczka tuszu do rzęs Maybelline the Colossal Volume Express jest dość gruba,ale za to bardzo praktyczna i nie sprawia żadnych problemów przy użytkowaniu. Tusz nie skleja rzęs,utrzymuje się długo i się nie sypie.

Wsumie tusz do rzęs Maybelline the Colossal Volume Express jest tuszem bardzo wydajnym, dobrze maluje, ma dobrą szczoteczkę, nie rozmazuje się i nie obciąża rzęs.

- Nie ma potrzeby nakładania na rzęsy kilku warstw, żeby zauważyć efekt. Rzęsy są po nim fajnie pogrubione i wydłużone. Cena tuszu Maybelline jest dość przystepna.

cena: około 25 zł

Pogrubiający tusz Maybelline the Colossal Volume Express

Maskara Maybelline Colossal Volum Express to tusz zapewniający kolosalne pogrubienie rzęs już za pierwszym pociągnięciem szczoteczki! Innowacyjna formuła z kolagenem sprawia, że każda rzęsa zwiększa swą objętość do 9 razy. Opatentowana szczoteczka Maybelline Colossal Volum Express - Mega Brush zapewnia maksymalne pogrubienie nawet najdrobniejszych rzęs.

Mascara Maybelline the Colossal Volume Express