tusz do rzęs Maybelline XXL Intense Mascara


Maybelline XXL Intense Mascara (tusz z bazą 2w1 wydłużający i pogrubiający)


Maybelline XXL Intense Mascara Najważniejszym zadaniem jakie ma do wykonania tusz do rzęs z bazą Maybelline XXL Intense Mascara to pogrubienie, wydłużenie i precyzyjne rozdzielenie rzęs.

Tusz do rzęs Maybelline XXL Intense Mascara stanowi dwufazową maskarę z mikrowłóknami powiększającymi rzęsy do rozmiaru XXL. W skład tego dwustronnego tuszu do rzęs Maybelline XXL Intense Mascara wchodzi biała baza oraz kolorowy tusz uzupełniający makijaż oka.

Dwufazowy tusz do rzęs Maybelline XXL Intense Mascara to: biała część, czyli wydłużająca baza + czarna część zawierająca pogrubiający tusz do rzęs.

Biała baza tuszu do rzęs Maybelline XXL Intense Mascara zawiera naturalne i elastyczne mikrowłókna, które sprawiają, że rzęsy stają się dużo dłuższe.

Tusz do rzęs Maybelline XXL Intense Mascara dopełnia działanie bazy nadając rzęsom intensywny kolor. Formuła maskary sprawia, że tusz do rzęs Maybelline XXL Intense Mascara nie rozmazuje się i nie pozostawia grudek.

Po nałożeniu białej bazy tuszu do rzęs Maybelline XXL Intense Mascara rzęsy są widocznie dłuższe. Czarna maskara dokładnie pokrywa bazę. Rzęsy są wydłużone i nieposklejane, ale pamietajmy o tym aby po nałożeniu białej nie czekać aż ona wyschnie.

Dobrym sposobem na najlepszy efekt po nałożeniu tuszu do rzęs Maybelline XXL Intense Mascara jest pomalowanie najpierw jednego oko bazą i od razu pomalowania go tuszem, a dopiero potem malowanie drugiego oka.

Kiedy damy bazie czas na wyschnięcie, może ona posklejać nam rzęsy i po nałożeniu czarnego tuszu do rzęs Maybelline XXL Intense Mascara efekt będzie całkiem nieestetyczny.

Tusz do rzęs Maybelline XXL Intense Mascara jest idealny dla osób posiadających cienkie i delikatne rzęsy. Taki dwustronny tusz jak Maybelline XXL Intense Mascara pozwala uzyskać dwa razy lepszy efekt, niż pojedyńcze tusze do rzęs.

Odpowiednio nałożona baza tuszu do rzęs Maybelline XXL Intense Mascara przepięknie podkręca rzęsy i bardzo dobrze je rozdziela.

Zawarte w formule tuszu do rzęs Maybelline XXL Intense Mascara prowitaminy B5, ceramidy oraz ekstrakt z płatków chabra odżywiają rzęsy i chronią przed niekorzystnym działaniem czynników zewnętrznych.

Szczoteczki tuszu do rzęs Maybelline XXL Intense Mascara zostały zaprojektowane specjalnie, żeby wzmocnić efekt zwiększenia rozmiaru rzęs.

Szczoteczka do BAZY zapewnia równomierne i dokładne rozprowadzenie włókien wzdłuż rzęsy tak, aby nadać maksymalną długość. Szczoteczka do TUSZU dzięki trójkątnemu przekrojowi i specjalnemu ułożeniu włosków dokładnie pokrywa rzęsy intensywnym kolorem, jednocześnie je rozdzielając.

Tusz do rzęs Maybelline XXL Intense Mascara został przetestowany pod kontrolą dermatologów i okulistów.

Tusz do rzęs Maybelline XXL Intense Mascara jest odpowiedni dla osób o wrażliwych oczach i dla osób noszących szkła kontaktowe. Łatwo można go usunąć używając ogólnie dostepnych kosmetyków do demakijażu.

Tusz do rzęs Maybelline XXL Intense Mascara pojemność: 2x5ml

cena: około 30 zł

Maybelline XXL Intense Mascara Maybelline XXL Intense Mascara