tusze do rzęs opinie i recenzje


Max Factor 2000 Calorie Mascara Dramatic Look

Max Factor 2000 Calorie Mascara Dramatic Look


Super pogrubiający tusz! Chcesz pożegnać swoje cienkie i mało atrakcyjne rzęsy, wybierz Max Factor 2000 Calorie Mascara. Efekt będzie bajeczny - grubsze i soczyste rzęsy.

Tusz do rzęs Max Factor 2000 Calorie Mascara Dramatic Look zawiera specjalnie dobrane polimery, które odżywiają i wzmacniają rzęsy, zapobiegają kruszeniu się tuszu, jednocześnie czyniąc rzęsy elastycznymi. więcej

cena: około 35 zł

 
Loreal Volume Shocking

Tusz do rzęs Loreal Volume Shocking


Tusz ten fantastycznie wydłuża rzęsy i pogrubia, tak że po jego nałożeniu rzęsy wyglądają nadzwyczaj efektownie. Formuła tuszu została wzbogacona w prowitaminę B5, która odżywia i regeneruje rzęsy nadając im niesamowitego uroku.

W skład tuszu Loreal Volume Shocking Mascara wchodzi zarówno tusz właściwy jak i biała baza, którą należy nałożyć na rzęsy w pierwszej kolejności.
więcej

cena: około 43 zł

 
Max Factor Masterpiece Mascara

Pogrubiający tusz do rzęs Max Factor Masterpiece Mascara


Tusz do rzęs Max Factor Masterpiece posiada nową rewolucyjną szczoteczkę iFX, dzięki której oczy wyglądają jak oprawione dzieło sztuki.

Szczoteczka iFX tuszu do rzęs Max Factor zrobiona została z innowacyjnego tworzywa, którym jest termoplastyczny elastomer, dzieki temu tusz do rzęs Max Factor Masterpiece równomiernie pokrywa rzęsy mascarą. Tusz ten definiuje każdą z rzęs z osobna i dociera do najdrobniejszych włosków w kącikach oka.

W efekcie makijaż wykonany przy użyciu tego tuszu do rzęs idealnie podkreśla oko, zwiększa objętość rzęs i precyzyjnie je rozdziela, dzięki czemu oczy zyskują wspaniałą oprawę.

cena: około 32 zł

 
Maybelline XXL Intense Mascara

Maybelline XXL Intense Mascara (tusz z bazą 2w1 wydłużający i pogrubiający)


XXL Intense to dwufazowy tusz z mikrowłóknami powiększający rzęsy do rozmiaru XXL. Pogrubia, wydłuża i precyzyjnie rozdziela rzęsy. Formuła maskary sprawia, że tusz nie rozmazuje się i nie pozostawia grudek.
więcej

cena: około 30 zł

 
Bourjois Mascara Volume Glamour

Tusz do rzęs Bourjois Mascara Volume Glamour


Pogrubiający tusz do rzęs Bourjois Mascara Volume Glamour dodaje blasku rzęsom, zapewnia nawet dwukrotne pogrubienie! Tusz do rzęs Bourjois Mascara Volume Glamour posiada witaminę B co zapewnia rzęsom zdrowy i efektowny wygląd. Tusz do rzęs Bourjois Mascara Volume Glamour jest testowany oftalmologicznie i bardzo łatwo się rozprowadza na rzęsach, dzięki gęstej szczoteczce.

Wydłuża rzęsy, pogrubia je, delikatnie podkręca, nie skleja rzęs, trzyma się cały dzień.
więcej

cena: około 20 zł

 
Max Factor 2000 Calorie Black

Pogrubiający tusz do rzęs Max Factor 2000 Calorie Black


Max Factor 2000 Calorie to pogrubiajacy tusz do rzęs nawet o 300% zawierający specjalistycznie dobrane polimery, które odżywiają i wzmacniają rzęsy, zapobiegają kruszeniu się tuszu, jednocześnie czyniąc rzęsy elastycznymi.

Podstawowym składnikiem tuszu Max Factor 2000 Calorie są naturalne woski, odporne na działanie wysokich temperatur. Dzięki nim nie musisz obawiać się o swój wygląd nawet w najgorętsze dni. Doskonale zaprojektowana szczoteczka pozwala na zaaplikowanie zawsze odpowiedniej ilości tuszu i osiągnięcia pożądanego efektu.

cena: około 20 zł

 
Maybelline the Colossal Volume Express

Tusz do rzęs Maybelline the Colossal Volume Express


Żel zawarty w formule tuszu do rzęs Maybelline the Colossal Volume Express zwiększa objętość rzęs, wielopoziomowa szczoteczka dokładnie je rozczesuje i nadaje rzęsom pożądany kształt. Żadna inna maskara nie osiągnie takiego efektu jak Maybelline the Colossal Volume Express - 9 X większa objętość rzęs.

Formuła tuszu do rzęs Maybelline the Colossal Volume Express pogrubia rzęsy bez pozostawiania grudek.

Szczoteczka tuszu do rzęs Maybelline the Colossal Volume Express jest bardzo gruba,ale praktyczna. Tusz nie skleja rzęs,utrzymuje się długo i się nie sypie.
więcej

cena: około 25 zł

 
Astor, Volume Artist Absolute Cashmere

Tusz do rzęs Astor, Volume Artist Absolute Cashmere


Innowacyjność tego tuszu do rzęs polega na tym, że zainspirowany został technologią wykorzystywaną podczas stylizacji włosów. Astor Volume Artist Absolute Cashmere jest to jedyny tego rodzaju tusz do rzęs.

Maskarę Astor Volume Artist Absolute Cashmere wzbogacono luksusowym, czarnym kaszmirem i nadano jej konsystencję delikatnego musu. Makijaż oka tuszem Astor Volume Artist Absolute Cashmere zapewnia pełne ekspresji spojrzenie i wyjątkowo miękkie rzęsy.

Profesjonalna szczoteczka X-Styler tuszu do rzęs Astor Volume Artist Absolute Cashmere efektywnie pogrubia, rzeźbi długość i podkręca rzęsy.

Plusem tuszu Astor Volume Artist Absolute Cashmere jest na pewno jego trwałość i to, że nie kruszy się. Rzęsy pomalowane tuszem Astor Volume Artist Absolute Cashmere wyglądają ładnie, chociaż aż tak bardzo nie wydłuża oraz nie podkręca rzęs jak to zapewnia producent. Silikonowa szczoteczka tuszu do rzęs Astor Volume Artist Absolute Cashmere też nie każdemu może odpowiadać.

cena: około 25 zł