zagęszczanie rzęs - jak przedłużyć i zagęścić rzęsy


Zagęszczanie rzęs

Doklejane rzęsy, postaw na długie i piękne rzęsy


Każda kobieta chce mieć przepiękne, długie, gęste i podkręcone rzęsy. Tylko jak taki efekt osiągnąć?

Najprostszym sposobem przedłużenia rzęs jest użycie odpowiedniego tuszu do rzęs. Tusz pogrubiający będzie idealny dla cienkich włosków, natomiast tusz wydłużający do zbyt krótkich rzęs. Tusz z bazą jest odpowiedni do cienkich i krótkich rzęs. Białą bazę wzbogacono celulozowymi włóknami, które osiadają na rzęsach i zagęszczają je oraz przedłużają końce. Na taki podkład nakłada się tusz.

Efekt zagęszczenia i przedłużenia rzęs uzyskany dzięki tuszom zawdzięczany jest specjalnej bazie lub drobnym włóknom, które przyklejają się do naturalnych rzęs. Odpowiednio wyprofilowana szczoteczka tuszu pozwala nie tylko odpowiednio nanieść tusz, ale również zalotnie podkręcić włoski. Do podkręcenia rzęs można użyć także zalotki.

Dużo bardziej widoczne efekty przedłużania rzęs uzyskuje się dzięki przyklejanym, sztucznym kępkom. W sklepach z kosmetykami można kupić gotowe zestawy wraz ze specjalnym klejem do mocowania. Dostępnych jest ich wiele rodzajów: różnią się długością, gęstością, kolorem, mogą być też zdobione brokatem czy kryształkami.

Sztuczne kępki można przyklejać na całej linii rzęs lub tylko w zewnętrznych kącikach oczu. Niestety zabieg ten wymaga trochę wprawy i nie każdy może sobie z precyzyjnym naklejaniem kępek poradzić. Wówczas zdecydować się można na zabieg przedłużania i zagęszczania rzęs w gabinecie kosmetycznym.

Przedłużenie i zagęszczenie rzęs w gabinecie kosmetycznym można wykonać przy użyciu metody jeden do jednego. Oznacz to, że dokleja się pojedyncze rzęsy jedna po jednej do każdej Twojej rzęsy, dzięki czemu uzyskuje się efekt zagęszczenia i wydłużenia rzęs.

Jak przedłużyć rzęsy Zageszczanie i przedłużanie rzęs

Zabieg przedłużania rzęs metodą jeden do jednego jest bardzo staranny i czasochłonny, często trwający nawet kilka godzin. Jednak efekt przedłużonych rzęs jest bardzo zadziwiający.

Tak przedłużone i zagęszczone rzęsy utrzymują się od sześciu do ośmiu tygodni, tyle samo ile trwa cykl życiowy naturalnej rzęsy. Zagęszczone i przedłużone rzęsy wyglądają identycznie jak naturalne rzęsy, budowa ich odpowiada budowie naturalnej rzęsy, dlatego efekt jest tak doskonały.

Przedłużone rzęsy są odporne na wodę, makijaż należy zmywać wodą z żelem do mycia twarzy lub płynem micelarnym, nie należy używać preparatów zawierających tłuszcze, gdyż reagują one ze stosowanym do przedłużania rzęs klejem co może spowodować odklejanie się rzęs i utratę efektu długich rzęs.

Przy właściwej pielęgnacji efekt przedłużonych i zagęszczonych rzęs utrzymuje się około siedmiu tygodni, jednak co cztery tygodnie wskazane jest uzupełnienie w celu podtrzymania idealnego efektu przedłużonych i zagęszczonych rzęs.

Metody przedłużania i zageszczania rzęs